Zahrajte si s týmem na NEJVĚTŠÍM turnaji ve Švédsku

Rozhovor s Ondřejem Neumanem – zastupující ženskou složku TJ JM Chodov

Ondřej Neuman, trenér extraligového týmu žen TJ JM Chodov potvrdil účast oddílu (zejména ženské složky) na turnaji – stejně jako loni – s FloorballPlayer.cz Swedish tour 2012!

 

Na turnaj Gothia Innebandy Cup 2012 plánujete vyrazit i s dívčími týmy, jaká družstva plánujete?

Zatím není definitivní, jaká družstva přihlásíme, ale chceme dát prostor všem zájemkyním z řad našich mladých děvčat. Je tedy pravděpodobné, že vypravíme 2 týmy, převážně z hráček našich juniorek, dorostenek a případně žákyň.

Co Vás vedlo k zájmu o účast na turnaji?

Dlouhodobě jsme si vytyčily jasné cíle. Jedním z nich je neustále rozvíjet potenciál našich hráček a připravovat pro ně stále něco nového. Zkušenosti a zážitky ze Švédska (kolébky florbalu) budou pro holky určitě skvělou motivací do další práce.

Co si od turnaje slibujete a jaké máte cíle?

Cílů je několik: získat nové zkušenosti, novou motivaci do další práce a hlavně plno dobrých zážitků. Chceme poznat jinou podobu sportu, který všichni rádi hrajeme a zároveň chceme ukázat, že ani my nezahálíme a stále se zlepšujeme.

Proč právě s FloorballPlayer.cz Swedish Tour 2012?

Garantem celé akce je Jirka Jakoubek, se kterým se osobně znám. Již několikrát prokázal své kvality při pořádání a vedení takto náročných akcí a výprav. Protože sám moc dobře vím, co vše to obnáší, velmi rád využiji fungující projekt a zázemí při této výpravě. Vnímáme to jako jakousi sázku na jistotu!

 

 

Zarezervujte si nezávazně místo na zájezd do Švédska