Zahrajte si s týmem na NEJVĚTŠÍM turnaji ve Švédsku

Valhalla – centrum turnaje…

Pro všechny účastníky, stejně jako v minulých letech, je kromě florbalových zápasů připraven i doprovodný program pro volné půldny nebo v případě vypadnutí týmu dříve, než před nedělním odjezdem.

Jednou z možností vyžití je Valhalla, sportovní hala vedle hokejového Scandinavia (kde budou 5. ledna zápasy nejvyšších soutěží + slavnostní zahájení turnaje), která je od zastávky autobusu číslo 17 Scandinavium co by kamenem dohodil.

Ve Valhalle bude kromě florbalových zápasů obchod s turnajovými upomínkovými předměty, florbalovým vybavením a dalším zbožím.

O další zábavu se pak bude starat třeba Sumo fotbal…viz obrázek. (vypůjčit si zdarma nafukovací kostýmy a s kamarády si naplno užít tento sport bylo loni velmi populární!)

 

 

 

K dalšímu vyžití ve volném čase bude sloužit i tzv. „Bungy-run“ kde bude Vaším úkolem porazit kamaráda v běhu v gumové „řece“, kde budete zároveň připoutáni v pase jako při Bunge-jumpingu!

 

 

 

Pokud si budete chtít užívat více klidově, k dispozici bude na Valhalle i bazén. Plavky s sebou! Vše zdarma!

Za zmínku také stojí největší florbalový obchod, jaký jste kdy viděli. Hned za Valhalou je obrovský shop se všemi druhy hokejek a florbalového vybavení za opravdu dobré ceny. Pokud tak plánujete koupi hokejky, proč ne ve Švédsku a přivézt si pořádný suvenýr.

Další doprovodný program již brzy…opět na stránkách www.zucastnise.cz!!

Zarezervujte si nezávazně místo na zájezd do Švédska